Bonusy po gali Babilon MMA 5:

Walka Wieczoru - Paweł Pawlak vs Rafał Lewoń

Wydawało się, że Pawlak ma pełną kontrolę nad pojedynkiem, ale po jednym z ciosów w drugiej rundzie Lewoń mógł odwrócić losy rywalizacji. Łodzianin zdołał przetrwać poważny kryzys, a w ostatniej odsłonie w swoim stylu - brutalnymi łokciami, zakończył walkę w parterze.

Nokaut Wieczoru - Daniel Skibiński

Skibiński potrzebował zaledwie 20 sekund, aby zakończyć walkę z wymagającym Giovannim Melillo. Reprezentant Ankosu MMA Poznań już pierwszym celnym ciosem posłał na deski Włocha i zmusił sędziego do przerwania pojedynku. Popularny "Skiba" aktualnie notuje serię sześciu wygranych z rzędu, a w organizacji Babilon MMA może pochwalić się już trzema zwycięstwami.

Występ Wieczoru - Michał Bobrowski

Bobrowski przyjął ofertę walki z Szymonem Kołeckim bez wahania. 23-latek wytrzymał ogromną presję i przetrwał najniebezpieczniejszy, początkowy fragment pojedynku. Bobrowski wciągnął mistrza olimpijskiego na "głęboką wodę" i przejmował kontrolę z kolejnymi upływającymi sekundami. "Bober" ostatecznie na kartach punktowych u wszystkich sędziów okazał się lepszy i zatrzymał niepokonanego Kołeckiego.

W załączonym materiale wideo materiał z bonusami po gali Babilon MMA 5!