Wybieramy najpiękniejszego gola środy! TOP3 bramek Ligi Mistrzów

Piłka nożna

W środę rozegrane zostały trzy kolejne spotkania fazy play-off Ligi Mistrzów. Do fazy grupowej przybliżyły się AEK Ateny i Ajax Amsterdam, a kto tego dnia trafiał do siatki najładniej? Przedstawiamy trzy propozycje!

MOL Vidi ma szanse na historyczny awans do fazy grupowej Champions League, jednak grecki AEK postawił niezwykle trudne warunki i przed rewanżem jest w dużo lepszej sytuacji. W tym spotkaniu obejrzeliśmy między innymi efektowny finisz weterana Danko Lazovica, jednak był to tylko gol pocieszenia dla Vidi. Wcześniej z dystansu uderzał Anastasios Bakasetas, a AEK zwyciężył 2:1.
 
Już w pierwszych sekundach do siatki Dinama Zagrzeb trafiał Kevin Mbabu, który sam rozpoczął akcję Young Boys jeszcze na własnej połowie. Mecz zakończył się remisem. W ostatnim ze spotkań Ajax zwyciężył Dynamo Kijów 3:1, a jako jedyny w szeregach gości do siatki trafiał Tomasz Kędziora.
 
TOP3 bramek środowych play-offów Ligi Mistrzów:
 
1. Danko Lazovic (MOL Vidi - AEK Ateny)
2. Kevin Mbabu (Young Boys - Dinamo Zagrzeb)
3. Anastasios Bakasetas (MOL Vidi - AEK Ateny)
 
Głosuj na najlepszego gola środy z Ligą Mistrzów!

 

Wielkie piłkarskie emocje w nowym sezonie 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA zapewnią nowe kanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 w jakości Super HD. Łącznie przez 3 lata w ofercie Telewizji Polsat, platformy Cyfrowy Polsat, sieci Plus i IPLI będzie można zobaczyć ponad 1000 meczów.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze