Zieliński podpisze nowy kontrakt. Ogromna klauzula wykupu!

Piłka nożna
Zieliński podpisze nowy kontrakt. Ogromna klauzula wykupu!
Fot. Cyfrasport

Włoskie media donoszą o negocjacjach, jakie toczą się pomiędzy przedstawicielami Piotra Zielińskiego a działaczami SSC Napoli. Dotyczą one nowego kontraktu, w którym zwiększona zostanie klauzula wykupu Polaka.

Zieliński staje się dla Napoli coraz ważniejszym zawodnikiem. Sezon rozpoczął, podobnie jak Arkadiusz Milik, w pierwszym składzie. W związku z tym już od jakiegoś czasu trwają negocjacje nowego kontraktu pomiędzy przedstawicielami piłkarza i działaczami włoskiego klubu. Obecna umowa wiąże go z neapolitańskim zespołem do czerwca 2021 roku.

Jak donosi "RAI Sport" obie strony są już bardzo blisko porozumienia. Kontrakt ma zostać przedłużony o 2 lata. Polak, zarabiający obecnie ok 1,1 miliona euro rocznie, ma otrzymać również podwyżkę. Jego nowa pensja będzie wynosić 2,5 mln euro.  

Pracodawca Zielińskiego podobno w ogóle nie chciał zawrzeć w umowie klauzuli wykupu, ale po negocjacjach z przedstawicielami zawodnika zrezygnował z tego pomysłu. Ostatecznie podniesiono jej kwotę z 65 do 100 milionów euro.

JW, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze