Borek opowiedział o imprezie urodzinowej Lewandowskiego

Piłka nożna

Nasz komentator Mateusz Borek został zaproszony na niedawną imprezę urodzinową Roberta Lewandowskiego i jego żony - Anny. 21 sierpnia najlepszy polski piłkarz skończył 30 lat, a w ostatnią sobotę w Warszawie odbyła się uroczystość, na której pojawiło się mnóstwo gości z pierwszych stron gazet.

Kapitan reprezentacji Polski i jego żona Anna wyprawili wspólne huczne urodziny. Bowiem partnerka gwiazdy Bayernu Monachium swoje święto będzie obchodziła już niebawem 7 września. Była to świetna okazja, żeby zorganizować jedno przyjęcie.

 

Na uroczystość państwa Lewandowskich, rzecz jasna nie mogli wejść paparazzi. Jednak rąbka tajemnicy uchylił redaktor Borek, który dobrze zna się z najlepszym strzelcem w historii naszej reprezentacji. Prowadzący Cafe Futbol na kanale youtubowym Romana Kołtonia "Prawda Futbolu" opowiedział m.in. o tym, kto zjawił się na bankiecie. - Ze świata sportu pojawił się jego przyjaciel Sławek Peszko, Grzesiek Wojtkowiak i Darek Dudka. Była też Asia Jędrzejczyk, Andrzej Wrona. Zebrało się naprawdę fajne grono ludzi. Na scenie wystąpiła Justyna Steczkowska. Mnie zachwycił występ Radzimira Dębskiego i orkiestry symfonicznej, z ciekawymi aranżacjami światowych przebojów hip-hopu i rapu - wyznał nasz komentator, który dodał: - Niestety nie mogłem się długo bawić, ponieważ w niedzielę miałem Cafe Futbol, dlatego wyszedłem o 1:00 - stwierdził gospodarz niedzielnego programu emitowanego w Polsacie Sport.

 

Wśród zaproszonych znaleźli się również m.in. Monika Pyrek, Cezary Pazura, Tomasz Iwan, czy gwiazdy Polsatu - Paulina Sykut-Jeżyna i Agnieszka Hyży.

 

Rozmowa Romana Kołtonia z Mateuszem Borkiem na temat urodzin Roberta Lewandowskiego w załączonym materiale wideo.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze