Grosicki zażartował z braku powołania do kadry

Piłka nożna

Kamil Grosicki kilka razy w swojej karierze pokazywał, że potrafi uderzyć z dystansu, a teraz udowodnił również, że ma dystans do pewnych spraw. Reprezentant Polski zażartował z braku powołania do kadry na mecze z Włochami i Irlandią, komentując wpis "Łączy Nas Piłka" na Twitterze.

Nieobecność Grosickiego w kadrze na Włochy i Irlandię nie poruszyła może nieba, ale na pewno nie przeszła bez echa wśród dziennikarzy i kibiców. Skrzydłowy, podobnie jak kilku innych piłkarzy, którzy zagrali na nieudanych dla Polski mistrzostwach świata, nie znalazł uznania w oczach nowego selekcjonera Jerzego Brzęczka. Trzeba jednak przyznać, że brak Grosickiego w składzie, był spowodowany zawirowaniami klubowo-transferowymi, które na pewno nie pomagają mu w tym momencie sezonu.

W środowe przedpołudnie twitterowy profil "Łączy Nas Piłka" opublikował post zachęcający fanów kadry do przyjścia na towarzyski mecz z Irlandią we Wrocławiu: "Kto wybiera się razem z nami na @StadionWroclaw wspierać biało-czerwonych?"

Na wpis dowcipnie zareagował właśnie Grosicki:

 

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie