Narkun wystąpi na grudniowej gali KSW. "Będzie to duża walka"

Sporty walki

Tomasz Narkun (15-2, 3 KO, 12 SUB) już wie, kiedy stoczy kolejną walkę. Jak wyjawił, kibice ponownie zobaczą go w akcji w grudniu. - Będzie to duża walka - powiedział 28-latek.

- Będzie to gala grudniowa. Na pewno na niej się pojawię. Dostałem takie zapewnienie ze strony federacji. Z kim zawalczę i o co, tego niestety nie mogę jeszcze powiedzieć, ale na pewno będzie to duża walka - powiedział Narkun na swoim kanale na YouTube'ie.

 

Kto będzie jego rywalem? Nie wiadomo. Sam zainteresowany ma chrapkę na rewanż z Mamedem Khalidovem (34-5-2, 13 KO, 17 SUB).

 

- Oczywiście, jestem "na tak". Wielokrotnie to powtarzałem. Z tego, co wiadomo, Mamed też jest "na tak". Reszta pozostaje w rękach federacji. Coś należy zrobić z tym faktem - zauważył.

 

 

Dokładny termin i lokalizacja grudniowej gali KSW pozostają tajemnicą. Wiadomo jednak, że w roli głównej oprócz 28-latka miałby wystąpić Mariusz Pudzianowski (12-6-1NC, 5 KO, 2 SUB).

 

Narkun ostatnią walkę stoczył 3 marca tego roku podczas KSW 42. Pokonał wówczas Khalidova przez poddanie w trzeciej rundzie.

 

W załączonym materiale skrót walki Tomasza Narkuna i Mameda Khalidova.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze