Makuszewski był powoływany już przez Adama Nawałkę i zaliczył pięć spotkań w reprezentacji. Na mundial do Rosji ostatecznie nie pojechał w czym w pewnym stopniu przeszkodziła mu kontuzja. Teraz przed nim i całą kadrą nowe otwarcie. Debiut nowego selekcjonera nastąpi w meczu Ligi Narodów UEFA z Włochami w Bolonii (7 września). Cztery dni później Biało-Czerwoni zmierzą się towarzysko we Wrocławiu z Irlandią.

 

W programie nasi goście przeanalizują również losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów, a także Ligi Europy. Już przed startem tych rozgrywek wiemy, że czekają nas olbrzymie emocje i masa piłkarskich szlagierów.

 

W swoim stylu powołania Brzęczka skomentuje Cezary z Pazurem. Nie zabraknie również materiału Szymona Zaworskiego, który wybrał się do Płocka, gdzie odwiedził powołanych przez nowego selekcjonera Adama Dźwigałę i Damiana Szymańskiego.

 

Prowadzący: Mateusz Borek

Gość: Maciej Makuszewski

Eksperci: Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

 

Transmisja Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl. Dogrywka od 12:25 na Polsatsport.pl. Zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach.