Puncher Extra Time: Ogłoszenie kolejnego uczestnika KSW 45!

Sporty walki
Puncher Extra Time: Ogłoszenie kolejnego uczestnika KSW 45!
fot. Polsat Sport

W poniedziałek spotkamy się z widzami sportów walki o nietypowej porze. Już o 16:30 poznamy uczestników zbliżających się gal KSW 45 oraz MB Boxing Night: Wojna Domowa. Transmisja w Polsacie Sport!

6 października największa polska organizacja MMA wraca do Londynu! Karta walk może robić wrażenie, bo znajdują się w niej tacy zawodnicy jak Michał Materla, Damian Janikowski, Scott Askham, Roberto Soldic czy Dricus Du Plessis. A to nie koniec! Włodarze KSW przygotowali bowiem kolejną niespodziankę. Karty zostaną odkryte właśnie w Puncher Extra Time, kiedy to poznamy kolejnego uczestnika KSW 45.

 

W części MMA porozmawiamy także o UFC. W miniony weekend w Dallas odbyła się hitowa gala z udziałem m.in. Karoliny Kowalkiewicz. Polka zmierzyła się z Jessiką Andrade o miano pierwszej pretendentki kategorii słomkowej, ale nie będzie miło wspominała tego starcia. Przegrała bowiem przez nokaut w niespełna dwie minuty.

 

A już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna ważna gala z perspektywy polskiego fana. W Moskwie zobaczymy dwóch naszych reprezentantów: Marcin Prachnio zmierzy się z Magomedem Ankalaevem, a Jan Błachowicz z Nikitą Krylovem. O wszystkim prowadzący Maciej Turski oraz Łukasz Jurkowski porozmawiają z Pawłem Kowalikiem - menadżerem MMA Cartel.

 

Nie zapominamy także o fanach pięściarstwa. Już 17 listopada odbędzie się gala organizowana przez MB Promotions. W Radomiu dojdzie do interesującego starcia Adama Balskiego z Nikodemem Jeżewskim, do rewanżu staną Michał Chudecki oraz Damian Wrzesiński, a kolejny zawodowy pojedynek stoczy ulubieniec lokalnej publiczności Rafał Grabowski. W poniedziałek poznamy jego przeciwnika.

 

O boksie porozmawiamy właśnie z Grabowskim, organizatorem gali w Białymstoku Dariuszem Snarskim oraz Grzegorzem Proksą.

 

Prowadzący: Maciej Turski, Łukasz Jurkowski.
Goście: Tajemniczy bohater KSW 45, Paweł Kowalik (MMA), Rafał Grabowski, Dariusz Snarski, Grzegorz Proksa (Boks)

Transmisja o 16.30 w poniedziałek w Polsacie Sport!

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie