Jędrzejczyk przed UFC FN w Moskwie: Błachowicz to mój brat w sztukach walki

Sporty walki

Joanna Jędrzejczyk (15-2, 4 KO, 1 SUB) będzie gościem specjalnym podczas gali UFC Fight Night w Moskwie. Była mistrzyni stwierdziła, że będzie trzymała kciuki za Jana Błachowicza (22-7, 5 KO, 8 SUB) oraz Marcina Prachnio (13-3, 10 KO, 1 SUB). Tego pierwszego nazwała swoim "bratem" w sztukach walki.

W sobotę Błachowicz oraz Prachnio wyjdą do oktagonu UFC podczas gali w Moskwie. Pierwszy zmierzy się z Nikitą Krylovem w co main evencie. Starcie to może przybliżyć Polaka do walki o pas mistrzowski kategorii półciężkiej. Prachnio w swoim drugim występie dla największej organizacji MMA na świecie stanie naprzeciwko Magomeda Ankalaeva.

 

- Każda walka jest ryzykowna. Czasami ktoś lepiej wygląda na papierze, a potem jest inaczej. Nie lubię typować kto wygra, dla mnie to zawsze 50/50. Moje serce jest za chłopakami i wierzę, że sobie poradzą. Zawsze trzymam kciuki za Janka, bo znam go od dawna, jeszcze z czasów muay thai. Jest takim moim bratem, jeśli chodzi o sztuki walki - powiedziała była mistrzyni kategorii słomkowej organizacji UFC.

 

Jędrzejczyk po dwóch porażkach z Rose Namajunas wróciła niedawno na zwycięską ścieżkę. Pod koniec lipca pokonała Tecię Torres podczas gali w Calgary.

 

Plan transmisji gali UFC Fight Night w Moskwie:

16:45 (Polsat Sport Fight) - karta wstępna z walką Marcina Prachnio

19:00 (Polsat Sport Extra) - studio

20:00 (Polsat Sport Extra) - karta główna z walką Jana Błachowicza

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze