MŚ w siatkówce: Francja - Argentyna. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
MŚ w siatkówce: Francja - Argentyna. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Francja - Argentyna to bardzo ważne spotkanie w kontekście reprezentacji Polski. "Trójkolorowi" koniecznie muszą wygrać, jeśli chcą awansować do najlepszej szóstki MŚ w siatkówce. Transmisja meczu Francja - Argentyna od 15:50 w Polsacie Sport.

Siatkarze Laurenta Tillie'ego wygrali w sobotę z Polską, dzięki czemu ich sytuacja z fatalnej stała się co najmniej poprawna. Co prawda nie mają wszystkiego w swoich rękach, ale na koniec grają z ostatnią w tabeli Argentyną. I oczywiście muszą wygrać - najlepiej za trzy punkty. Biorąc pod uwagę ich dyspozycję z meczu z biało-czerwonymi taki scenariusz jest bardzo możliwy...

Argentyna od początku mistrzostw świata gra w kratkę, przeplatając zwycięstwa z porażkami. Gdyby iść tym tropem, to w niedzielę powinna wygrać, ale nie jest to takie proste. Francuzi nie mogą jednak zlekceważyć tego przeciwnika.

- To trudny rywal, choć nie aż tak jak Serbia. Nie wykluczam, że trener zespołu z Bałkanów da odpocząć podstawowym siatkarzom i wystawi rezerwowych przeciwko Polsce. To prawda, że po pierwszej rundzie byliśmy w piekle, ale nie jesteśmy wcale jeszcze blisko nieba. Wciąż jesteśmy w piekle - powiedział Tillie.

Transmisja meczu od 15:50 w Polsacie Sport!

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze