Janikowski od początku przygody z MMA prezentuje się znakomicie, a jego przeciwnicy są coraz silniejsi. W kolejnych walkach pokazuje też coś nowego, co oczywiście zauważył Materla. Według byłego mistrza KSW to idealny moment na takie starcie - przynajmniej dla niego samego.

 

- Im szybciej stoczę z nim ten pojedynek, tym będzie to lepsze dla mnie. Z każdą kolejną walką rośnie jego doświadczenie, bardzo szybko się rozwija. Jego background zapaśniczy i klub, w którym trenuje, pozwala na mu przeskakiwanie kilku poziomów - przyznał.

 

Wielu kibiców najbardziej czeka właśnie na to starcie. Można się już teraz zastanawiać, jak będzie wyglądała ta walka: czy Materla będzie w stanie wywrócić tak świetnego zapaśnika, jakim niewątpliwie jest Janikowski. "Cipao" nie chce oczywiście zdradzać swojego planu, twierdząc, że wszystko zweryfikuje klatka.

 

- Mógłbym opowiadać różne bajki, że na przykład zgaszę go obrotówką. Nie wykluczam tego! Kiedy wchodzi się do klatki, to niektóre rzeczy robi się instynktownie. W każdej płaszczyźnie jestem w stanie obrócić ten huragan i jego siłę przeciwko niemu - dodał.

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.