Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna
Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. PAP

Stomil Olsztyn będzie chciał wygrać w Fortuna 1 Lidze drugi raz z rzędu, po tym jak po serii porażek pokonał Odrę Opole. Rywalem będzie grający w kratkę Chrobry Głogów. Transmisja Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn w Polsacie Sport Extra od 17:45.

Stomil, podobnie jak w poprzednich sezonach, znajduje się w dolnych rejonach tabeli i walczy o utrzymanie w Fortuna 1 Lidze. W tej chwili ma 1 punkt przewagi nad strefą spadkową. Podopieczni Kamila Kieresia po serii pięciu porażek z rzędu w końcu wygrali. Dokonali tego na własnym obiekcie w spotkaniu z Odrą Opole (2:1). Do ligowego zwycięstwa dorzucili pewny awans do 1/16 finału Pucharu Polski. Wyeliminowali Gryf Wejcherowo (3:1).

 

Ostatnie dwa mecze Chrobrego to również dwie wygrane - w lidze oraz w pucharze. Na zapleczu Ekstraklasy pokonał 2:1 Bruk-Bet Termalikę. Piłkarze Grzegorza Nicińskiego odwrócili losy tego spotkania. Przegrywali, ale zwycięstwo dali im swoimi golami Michał Borecki i Damian Kowalczyk. Natomiast w swoim jubileuszowym, 50. pucharowym występie pomarańczowo-czarni odnieśli najwyższe w historii udziału w tych rozgrywkach zwycięstwo. Pokonali bowiem Polonię Głubczyce aż 8:0.

 

Kto wygra w starciu dziesiątej i czternastej drużyny w lidze?

 

Transmisja Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn w Polsacie Sport Extra od 17:45.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze