Adamek - Miller: To były najlepsze przygotowania Adamka (WIDEO)

Sporty walki

Tomasz Adamek (53-5, 31 KO) ma za sobą ośmiotygodniowy obóz pod okiem Gusa Currena oraz Jakuba Chyckiego. Tym razem nie w Polsce, a w Vero Beach na Florydzie. Zobaczcie, jak "Góral" przygotowywał się do starcia z Jarrellem Millerem (21-0-1, 18 KO).

Walka Adamek - Miller odbędzie się 6 października podczas gali w Chicago. Od pewnego czasu za formę i przygotowanie fizyczne "Górala" odpowiada dwójka trenerów, Curren i Chycki. Dodatkowo w Stanach odwiedzili go Adam Balski, Łukasz Wierzbicki i Ewa Brodnicka. Cała czwórka odbyła wspólne treningi i jak to zawsze bywa w ich przypadku nie obeszło się bez żartów.


Adamek miał najlepszych sparingpartnerów z możliwych. W przygotowaniach pomagali mu m.in. Bryant Jennings oraz Bermane Stiverne. Wszystko po to, by w nocy z soboty na niedzielę pokonać Millera.

 

Dla "Górala" to pierwszy od dawna obóz w USA. przed ostatnimi walkami przygotowywał się w osadzie śnieżka. Chycki i Curren przyznają jednak, że 41-latek jest w wybornej formie, co potwierdzi w Chicago.

 

Materiał o przygotowaniach Tomasza Adamka w załączonym wideo.


Transmisja gali "Worlds Collide" w nocy z soboty na niedzielę od godziny 2:00 w Polsacie Sport! Studio od godziny 1:00!

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze