Neymar znaczy perfekcja! Dwa piękne gole z rzutów wolnych w jednym meczu (WIDEO)

Paris Saint-Germain powetował sobie porażkę w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów i rozstrzelał Crveną zvezdę na własnym obiekcie aż 6:1. Gigantyczny udział w zwycięstwie miał autor hat-tricka Neymar, który popisał się dwoma pięknymi trafieniami z rzutów wolnych.

Neymar był sfaulowany przed polem karnym w 20. minucie i sam wymierzył sprawiedliwość kapitalnym strzałem z rzutu wolnego. To było pierwsze trafienie Brazylijczyka w tej edycji Champions League, jednak to był jego wieczór.

Swój dorobek powiększył już dwie minuty później, a wisienką na torcie był gol ustalający wynik na 6:1. Tym razem piłka była ustawiona kilka metrów dalej, jednak strzał gwiazdora był jeszcze dokładniejszy. Piłka powędrowała prosto w okienko!

Tym samym Neymar wyrównał wyczyn Cristiano Ronaldo z 2009 roku, gdy Portugalczyk pokonał bramkarza FC Zurich dwukrotnie z tego stałego fragmentu gry.

Dwa trafienia Neymara z rzutów wolnych w załączonym materiale wideo.