Adamek i Miller wymienili spojrzenia! Spokój "Górala" (WIDEO)

Sporty walki

Tomasz Adamek (53-5, 31 KO) w nocy z soboty na niedzielę zmierzy się w Chicago z Jarrellem Millerem (21-0-1, 18 KO)podczas gali "Zderzenie światów". Polak i Amerykanin podczas konferencji prasowej spojrzeli sobie w oczy.

Adamek już w nocy z soboty na niedzielę wróci na ring. Rywalem Polaka będzie niepokonany Miller, który jest czołowym pięściarzem kategorii ciężkiej. Dla "Górala" walka ta będzia szansą na pokonanie wyżej notowanego rywala i być może kolejny pojedynek o mistrzostwo świata. Dużo mówi się o tym, że zwycięstwa będzie miał możliwość walczenia o pas królewskiej kategorii.

Adamek ma za sobą trzy wygrane z rzędu, z Solomonem Haumono, Fredem Kassim oraz Joey'em Abellem. Ponadto Polak spędził ośmiotygodniowy obóz pod okiem Gusa Currena w Vero Beach na Florydzie. Cały team "Górala" twierdzi, że znajduje się on w życiowej formie, co udowodni w Chicago.

Od kilku dni Adamek jest już w "Wietrznym mieście" czekając na sobotni wieczór. W czwartek odbyła sie konferencja prasowa, podczas której obaj pięściarze wymienili się spojrzeniami. W trakcie face-to-face Polak zachował spokój, podobnie jak i Miller. Wiadomo nie od dziś, że obaj darzą się dużym szacunkiem, więc nie ma pomiędzy nimi złej krwi.


Transmisja gali "Worlds Collide" w nocy z soboty na niedzielę od godziny 2:00 w Polsacie Sport. Studio od godziny 1:00.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze