KSW 45: Popek wręczył rywalowi wyjątkowy prezent (WIDEO)

Sporty walki

Popek Monster (3-3, 3 KO) w sobotę po raz kolejny wejdzie do klatki KSW. Rywalem Polaka podczas gali w Londynie będzie Erko Jun (1-0, 1 KO). Podczas ceremonii ważenia Bośniak otrzymał od swojego rywala drobny prezent.

Dla Popka występ na gali KSW 45 będzie już czwartym w największej organizacji MMA w Polsce. Jak na razie "Monster" ma na swoim koncie porażki z Mariuszem Pudzianowskim oraz Tomaszem Oświecińskim, a także wygraną z Robertem Burneiką. Jego kolejnym rywalem będzie Jun, dla którego będzie to dopiero druga zawodowa walka. W pierwszej pokonał wspomnianego już Oświecińskiego.

W piątek odbyła się oficjalna ceremonia ważenia przed galą. Pomiędzy Popkiem i Junem widać było dużo wzajemnego szacunku, zero złej krwi. W pewnym momencie Polak przekazał rywalowi pluszowego kota, który zapewne został wykonany przez jego córkę.

- Moja córka przygotowała prezent dla jego córki. Wręczę go w Londynie - powiedział niedawno w rozmowie z Polsatsport.pl Popek.

Polak, który ma na koncie dwie porażki w KSW chce wrócić na zwycięską ścieżkę. 39-latek przygotowywał się do pojedynku pod okiem Roberta Złotkowskiego i jak widać było na ważeniu pod względem fizycznym wygląda lepiej niż w poprzednich starciach. Walka Popka z Junem będzie co main eventem londyńskiej gali.

 

KSW 45: The Return to Wembley w Cyfrowym Polsacie i IPLI w systemie PPV

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie