Pojedynek z Adamkiem Miller zakończył już w drugiej rundzie, gdy zachwiał nim dwoma piekielnie mocnymi ciosami podbródkowymi. Ostatecznie "Góralowi" nie udało się już wstać z kolan. - Zdaję sobie sprawę z tego, że potrafię "przyłożyć". Na tę walkę zaplanowaliśmy, bym szedł do przodu, wyprowadzał ciosy i cofał ręce w kierunku tułowia. Boksowanie miało mi sprawiać radość i tak było - powiedział tuż po walce Miller.

 

Radość mogą mu sprawić także najnowsze rankingi wagi ciężkiej. "Big Baby" niedawno awansował w zestawieniu Boxreca, gdzie jest już czwarty. Teraz okazuje się, że Miller zaliczył kolejny awans - tym razem w rankingu wagi ciężkiej ESPN. Amerykanin awansował z 9. na 6. lokatę, wyprzedzając między innymi Kubrata Pulewa czy Dominika Breazeale'a. Liderem jes mistrz świata trzech organizacji Anthony Joshua, wyprzedzający Deontaya Wildera i Luisa Ortiza.

 

Ranking ESPN wagi ciężkiej:

 

1. Anthony Joshua, 2. Deontay Wilder, 3. Luis Ortiz, 4. Dillian Whyte, 5. Aleksander Powietkin, 6. Jarrell Miller, 7. Kubrat Pulew, 8. Joseph Parker, 9. Bryant Jennings, 10. Dominic Breazeale.