Awans Millera w rankingu ESPN

Sporty walki

Jarrell Miller (22-0-1, 19 KO), który pokonał w miniony weekend Tomasza Adamka (53-6, 31 KO) na gali w Chicago, zanotował awans w rankingu wagi ciężkiej ESPN. Aktualnie jest w nim na szóstej pozycji, tuż za Aleksandrem Powietkinem.

Pojedynek z Adamkiem Miller zakończył już w drugiej rundzie, gdy zachwiał nim dwoma piekielnie mocnymi ciosami podbródkowymi. Ostatecznie "Góralowi" nie udało się już wstać z kolan. - Zdaję sobie sprawę z tego, że potrafię "przyłożyć". Na tę walkę zaplanowaliśmy, bym szedł do przodu, wyprowadzał ciosy i cofał ręce w kierunku tułowia. Boksowanie miało mi sprawiać radość i tak było - powiedział tuż po walce Miller.

 

Radość mogą mu sprawić także najnowsze rankingi wagi ciężkiej. "Big Baby" niedawno awansował w zestawieniu Boxreca, gdzie jest już czwarty. Teraz okazuje się, że Miller zaliczył kolejny awans - tym razem w rankingu wagi ciężkiej ESPN. Amerykanin awansował z 9. na 6. lokatę, wyprzedzając między innymi Kubrata Pulewa czy Dominika Breazeale'a. Liderem jes mistrz świata trzech organizacji Anthony Joshua, wyprzedzający Deontaya Wildera i Luisa Ortiza.

 

Ranking ESPN wagi ciężkiej:

 

1. Anthony Joshua, 2. Deontay Wilder, 3. Luis Ortiz, 4. Dillian Whyte, 5. Aleksander Powietkin, 6. Jarrell Miller, 7. Kubrat Pulew, 8. Joseph Parker, 9. Bryant Jennings, 10. Dominic Breazeale.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze