FIFA 19: W grze dostępny jest 51-letni napastnik, który występował już w FIFA 96

Inne
FIFA 19: W grze dostępny jest 51-letni napastnik, który występował już w FIFA 96
fot. EA Sports

W wydanej 28 września grze FIFA 19 znalazł się zawodnik, który jako 29-latek występował już w części gry z 1995 roku! Mowa o reprezentującym barwy Yokohama FC Kazuyoshim Miurze, który w tym roku rozgrywa swój... 33. sezon w karierze!

Mimo ponad półwiecza na karku, Miura dalej jest aktywnym zawodnikiem i często wchodzi na boisko z ławki rezerwowych w meczach wystepującego w J2 League zespołu Yokohama FC. Jest tym samym jedynym graczem, który dostępny był już w FIFA 96 (trzeciej części serii) i dalej pozostaje aktywnym piłkarzem! W dodatku należy zwrócić uwagę na fakt, że gdy rozpoczynał swoją przygodę z wirtualnymi boiskami, był już w wieku, w którym wielu zawodników zbliża się raczej do zakończenia zawodowej kariery!

 

Obecny sezon jest już 33. w karierze Japończyka, który w swojej bogatej karierze reprezentował 14 różnych klubów. Ma również na swoim koncie 89 spotkań w kadrze narodowej. W ekipie "Błękitnych Samurajów" występował w latach 1990-2000 i strzelił 55 goli.

 

Rok temu zakończyła się imponująca seria Francesco Tottiego, który nieprzerwanie występował we wszystkich częściach serii FIFA aż do roku 2017.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze