KSW 45: Szostak skradła show? Dziennikarka rozchwytywana! (WIDEO)

Inne

Zagraniczne gale KSW cieszą się ogromną popularnością wśród Polaków mieszkających na Wyspach Brytyjskich. Kibice przychodzą oglądać emocjonujące pojedynki swoich idoli, ale korzystają również z okazji do zrobienia sobie zdjęcia ze znanymi w naszym kraju osobowościami. W Londynie dużą popularnością cieszyła się dziennikarka Polsatu Sport Karolina Szostak.

Gala KSW po raz kolejny nie zawiodła oczekiwań kibiców wszechstylowej walki wręcz. Niemal każdy z dziewięciu pojedynków londyńskiej karty przyniósł wiele emocji, a kibice z zapartym tchem śledzili poczynania swoich idoli w SSE Wembley Arena.

W przerwie pomiędzy walkami fani znaleźli również czas, aby uwiecznić swój udział w wydarzeniu pamiątkowymi zdjęciami. Gale KSW od dawna cieszą się dużą popularnością wśród celebrytów, a więc czemu nie skorzystać z okazji na wyjątkową fotografię ze znaną osobą?

Jak się okazało, dużym powodzeniem cieszyła się Karolina Szostak. Dziennikarka Polsatu Sport w trakcie swojej pracy nie potrafiła odmówić fanom krótkiej chwili przyjemności...

Zobaczcie, jak Szostak skradła show podczas KSW 45!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie