Drzyzga udanie rozpoczął sezon w Rosji

Siatkówka
Drzyzga udanie rozpoczął sezon w Rosji
fot. CyfraSport

Klub Fabiana Drzyzgi Lokomotiw Nowosybirsk pokonał Nową Nowokujbyszewsk 3:0 (25:22, 25:18, 25:13) w meczu pierwszej kolejki rosyjskiej Superligi. Reprezentant Polski rozegrał bardzo dobry mecz, zdobył trzy punkty - dwa blokiem i jeden z zagrywki.

O sile gry Lokomotiwu stanowili też Konstantin Bakun i Siergiej Sawin, który zdobyli odpowiednio dwanaście i jedenaście punktów.

- Gdy jest dobry kolektyw, zbilansowany skład i zawodnicy realizują założenia taktyczne, to wtedy jest świetny wynik. Jestem zadowolony z gry. Na początku sezonu najbardziej obawiamy zespołów, które nie mają reprezentantów kraju i od wielu tygodni mogły spokojnie przygotowywać się do sezonu. My w pełnym składzie spotkaliśmy się dopiero w minionym tygodniu. Jednak moi zawodnicy potwierdzili klasę i szybko znaleźli zrozumienie. Przed zespołem stoją poważne cele do zrealizowania. Będziemy patrzeć co się wydarzy w kolejnych meczach i pracować dalej - podsumował spotkanie trener Lokomotiwu Płamen Konstantinow.

Konstantinow prowadził reprezentację swego kraju w FIVB Mistrzostwach Świata w piłce siatkowej mężczyzn Włochy/Bułgaria 2018 i po zakończeniu czempionatu podał się do dymisji.

psl, PZPS
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie