Postawienie na "Wojowników" nie przyniesie wysokich zysków, bowiem za każdego dolara w przypadku kolejnego triumfu zespołu trenera Steve'a Kerra będzie można zarobić jedynie 50 centów - podał "Las Vegas Review-Journal".

 

Drugie miejsce na liście faworytów zajmują Boston Celtics - każdy dolar przyniesie 5 dolarów zysku, zaś w przypadku zwycięstwa Houston Rockets (trzecie miejsce w notowaniu), finalisty Konferencji Zachodniej w 2018 roku - sześć dolarów.

 

Kolejna ekipa w czołówce to Los Angeles Lakers - w przypadku wywalczenia mistrzostwa przez zespół, do którego przeszedł z Cleveland Cavaliers jeden z gwiazdorów ligi LeBron James, za dolara będzie można zarobić 12. "Jeziorowcy" to ostatnia drużyna w NBA, której udało się wywalczyć trzy tytuły z rzędu (w latach 2000-2002).

 

Nowy zespół jedynego Polaka występującego w NBA Marcina Gortata - Los Angeles Clippers (został oddany do Kalifornii po pięciu latach spędzonych w Washington Wizards) plasuje się na odległej 18. pozycji. Każdy postawiony dolar na Clippers będzie oznaczał zysk w wysokości 300. Takie same szanse - zdaniem fachowców z Las Vegas - mają Charlotte Hornets, Detroit Pistons, Dallas Mavericks i Memphis Grizzlies.

 

Najmniejsze prawdopodobieństwo zwycięstwa w sezonie 2018/19 mają zespoły Sacramento Kings i Atlanta Hawks - dolar przyniesie 1000 dolarów.