Puncher Extra Time: Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport

Sporty walki
Puncher Extra Time: Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport

W poniedziałkowym magazynie sportów walki Puncher Extra Time gośćmi Artura Łukaszewskiego i Łukasz Jurkowskiego będą Tomasz Narkun, Roman Szymański oraz Kamil Gniadek w części poświeconej MMA. W bokserskiej odsłonie zobaczymy Dariusza Michalczewskiego oraz Janusza Pinderę. Transmisja magazynu Puncher Extra Time na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport.

Podczas grudniowej gali KSW 46 dojdzie do długo wyczekiwanego rewanżu pomiędzy Narkunem (15-2, 3 KO, 12 SUB) a Mamedem Khalidovem (34-5, 13 KO, 17 SUB). W pierwszym pojedynku górą był "Żyraf", który w trzeciej rundzie udusił rywala. Urodzony w Czeczenii zawodnik od dłuższego czasu czeka na możliwość ponownego zmierzenia się z Narkunem. W międzyczasie zwakował pas kategorii średniej, jego rywal jest mistrzem dywizji półciężkiej.

 

Obok 28-latka w części poświęconej KSW gościem będzie Szymański (10-4, 1 KO, 3 SUB), który ostatnią walkę stoczył w grudniu 2017 roku. Przegrał wtedy przez decyzję z Marcinem Wrzoskiem. W miniony weekend miała miejsce gala FEN 22. Zwycięstwa odnosili m.in. Damian Grabowski, Mateusz Rębecki czy też Bartosz Leśko. Już w pierwszej rundzie swoją walkę wygrał Kamil Gniadek , który również będzie gościł w studiu Puncher Extra Time.

 

Część bokserska przywita legendę pięściarstwa w Polsce, Michalczewskiego. "Tiger" w przeszłości był mistrzem świata organizacji WBO w kategorii półciężkiej. Ponadto tradycyjnie w studiu zagości nasz stały ekspert Janusz Pindera.

 

Transmisja magazynu Puncher Extra Time od godziny 22.00 na Polsatsport.pl w Polsacie Sport.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie