Asseco Resovia – GKS Katowice. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Asseco Resovia – GKS Katowice. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W spotkaniu kończącym 3. kolejkę PlusLigi siatkarze Asseco Resovii podejmą na Podpromiu GKS Katowice. Gospodarze marzą o pierwszym zwycięstwie w obecnym sezonie. Transmisja meczu Asseco Resovia – GKS Katowice w Polsacie Sport od godziny 18.00.

Podopieczni Andrzeja Kowala fatalnie rozpoczęli sezon. Ekipa umieszczana przez ekspertów w ścisłym gronie faworytów do medali ugrała zaledwie punkt w wyjazdowej konfrontacji z Aluron Virtu Wartą Zawiercie (2:3) i domowym meczu z ONICO Warszawa (1:3).

 

– Mamy zdecydowanie mocniejszy skład, niż w poprzednim sezonie i chcemy walczyć o czołowe lokaty. Na ten moment dostaliśmy dość mocnego gonga. Początek jest dla nas rozczarowujący i zdajemy sobie sprawę ile pracy nas czeka. Treningi, które zrobiliśmy to mało w stosunku do zespołów, które są na dalszym etapie. Nie chcę szukać usprawiedliwienia. Musimy pokazać swoją wartość, bo ten zespół ja ma – powiedział po spotkaniu z ONICO trener Kowal.

 

Okazją do przełamania będzie kolejne spotkanie w Hali Podpromie. Rywalem będą siatkarze z Katowic, którzy zgromadzili na swym koncie o trzy oczka więcej. W pierwszej kolejce wygrali 3:1 z Indykpolem AZS, w drugiej ulegli po tie-breaku Treflowi Gdańsk.

 

Obie drużyny dwukrotnie mierzyły się podczas okresu przygotowawczego do sezonu. Sparing w Rzeszowie zakończył się remisem 2:2, natomiast na turnieju w Krośnie siatkarze Piotra Gruszki wygrali 3:1.

 

Transmisja meczu Asseco Resovia – GKS Katowice w poniedziałek 22 października w Polsacie Sport od godziny 18.00.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze