Tak wyglądał debiut Aleksandry Szwed w studiu Ligi Mistrzów!

Piłka nożna

Kuchnia Mistrzów jest elementem każdego przedmeczowego studia Ligi Mistrzów. W środę pojawiła się w niej nowa osoba. To aktorka Aleksandra Szwed, która w swoim debiucie przygotowała potrawę reprezentującą Napoli. Sprawdźcie, jak radziła sobie w studiu Polsatu Sport!

Najciekawszym meczem wśród środowych spotkań było starcie PSG z Napoli. Rywalizacja nawiąząła się jednak nie tylko na boisku, ale także w naszej Kuchni Mistrzów. Debiutująca Szwed opowiedziała się za Napoli. Przygotowała makaron ravioli z dynią i szałwią mający reprezentować drużynę Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego.

 

- U mnie wybór był prosty. Patriotycznie nie mogłam wybrać niczego innego, niż Napoli, gdzie mamy dwóch swoich reprezentantów. Pozdrawiam ich serdecznie - powiedziała Szwed.

 

Choć aktorka nie jest bezpośrednio związana ze sportem, to do Kuchni Mistrzów pasuje idealnie. - Nie jestem tutaj przez przypadek. Kuchnia to jedno z najważniejszych, jeśli nie najważniejsze miejsce w moim domu. Gotuję dużo, często i uwielbiam to robić. Ogromną przygodą i przyjemnością jest dla mnie to, że mogę to zrobić z ekspertem, absolutnym mistrzem Tomkiem Karolakiem. Mam nadzieję, że wiele się od niego nauczę i że zainspiruje mnie do wielu fascynujących podróży kulinarnych u mnie w domu - dodała.

 

Był to brawurowy debiut Szwed. Na przywitanie z Kuchnią Mistrzów pokonała w rywalizacji kulinarnej Tomasza Karolaka 3:2.

 

Debiut Aleksandry Szwed w Kuchni Mistrzów w załączonym materiale wideo.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie