Kryszałowicz gościem Cafe Futbol. Zmieniony skład ekspertów!

Piłka nożna
Kryszałowicz gościem Cafe Futbol. Zmieniony skład ekspertów!
fot. Polsat Sport

Były reprezentant Polski Paweł Kryszałowicz będzie gościem Bożydara Iwanowa w niedzielnym magazynie Cafe Futbol. Stawkę uzupełnią eksperci, jednak w zmienionym składzie - do Romana Kołtonia dołączy Paweł Golański. Głównymi tematami będą reprezentacja Polski, zespół do lat 21 i Ekstraklasa.

Kryszałowicz bronił biało-czerwonych barw w latach 1999-2004, rozgrywajac w kadrze 33 spotkania. W niedzielę będzie miał okazję skomentować formę reprezentacji pod wodzą Jerzego Brzęczka, jednak nie zabraknie także nawiązań do kadry U-21.
 
Podopiecznych Czesława Michniewicza czekają mecze barażowe z silną Portugalią, o której w swoim materiale opowie Adam Sławiński. Odwiedzimy także boiska ligowe, przypominając o hicie Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa w cyklu Cezary z Pazurem. Czujne oko Pawła Ślęzaka śledziło z kolei wydarzenia w Częstochowie, gdzie do meczu Pucharu Polski z Lechem Poznań (30 października) przygotowuje się Raków.
 
Do swojej obecności w programie przyzwyczaił nas Tomasz Hajto, jednak tym razem jego miejsce zajmie inny były reprezentacyjny obrońca...
 
Prowadzący: Bożydar Iwanow
 
Gość: Paweł Kryszałowicz
Eksperci: Roman Kołtoń, Paweł Golański
 
Startujemy w niedzielę o godz. 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Po zakończeniu części telewizyjnej Dogrywka Cafe Futbol tylko na Polsatsport.pl!
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze