PlusLiga: PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Sobotnie zmagania w PlusLidze rozpocznie mecz PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn. Gospodarze przystąpią do tego starcia uskrzydleni triumfem w Superpucharze Polski, ale nie mieli zbyt wiele czasu na świętowanie. Transmisja meczu PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn w Polsacie Sport.

Obie ekipy sezon 2018/2019 PlusLigi rozpoczęły od falstartu. Mistrzowie Polski nieoczekiwanie przegrali z Chemikiem Bydgoszcz 2:3, z kolei olsztynianie ulegli GKS-owi Katowice 1:3. Ponadto ekipa z Warmii i Mazur, musiała uznać wyższość Cerradu Czarnych Radom (0:3). Humory fanom poprawiła jedynie wygraną z MKS Będzin (3:0). Taki bilans daje ekipie prowadzonej przez Roberto Santilliego zaledwie 11. miejsce w tabeli.

 

Kibice mogą spodziewać się wielkich emocji, gdyż trzy poprzednie spotkania Skry z AZS-em kończyły się tie-breakami. Dwukrotnie górą byli bełchatowianie, którzy są także faworytami tego meczu. - Na świętowanie nie było jednak czasu. Trenujemy ostro, bo jest dużo rzeczy do poprawienia. Chcemy utrzymać to dobre granie, żeby w każdym meczu wychodzić tak skupionym, jak w Ergo Arenie. Trener uczulał nas, że nie jest to zwykły mecz. To było coś fajniejszego i to chyba było widać w naszych oczach i w naszej grze. Mam nadzieję, że to początek naszego dobrego grania, zarówno w PLS, Lidze Mistrzów, jak i Klubowych Mistrzostwach Świata. – przyznał po zwycięskim meczu z Treflem Karol Kłos.

 

Bełchatowianie na początku sezonu byli mocno krytykowani za swoją postawę. Wpadka na inaugurację z Chemikiem Bydgoszcz, w kolejnych meczach, choć wygrywali, gra mistrzów Polski nie układała się tak jak sobie tego życzyli. Nastroje w Skrze poprawiło zwycięstwo nad Treflem Gdańsk dzięki, któremu wywalczyli Superpuchar Polski. Jak będzie w spotkaniu z ekipą z Olsztyna? Przekonamy się już popołudniu.

 

Transmisja meczu PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn od godziny 14.45 w Polsacie Sport.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze