Czwarta kolejka PlusLigi pełna niespodzianek! Remis w starciu Lepy z Mielewskim

Siatkówka

W czwartej kolejce PlusLigi nie brakowało zaskakujących rozstrzygnięć. Asseco Resovia przegrała 0:3 ze Stocznią Szczecin, co poskutkowało zwolnieniem trenera Andrzeja Kowala. PGE Skra Bełchatów nieoczekiwanie uległa w trzech setach Indykpolowi AZS Olsztyn przed własną publicznością. Siatkarze Cuprum Lubin bez straty seta pokonali bardzo dobrze radzący sobie ostatnio GKS Katowice.

Przed każdą kolejką PlusLigi Jerzy Mielewski i Marcin Lepa w cyklu "Prawda Siatki" bawią się w typowanie wyników spotkań. W niektórych meczach faworyt jest oczywisty. W czwartej serii rozgrywek ci, którzy mieli być murowanymi kandydatami do zdobycia punktów, nie poradzili sobie najlepiej. Nic więc dziwnego, że nasi eksperci nie przewidzieli takich rozwiązań.

 

Porażka 0:3 ONICO Warszawa z Cerrad Czarnymi Radom rozpoczęła falę niespodzianek. Warszawianie, którzy jak dotąd tak dobrze sobie radzili nie zdołali postawić się radomianom i zanotowali pierwszą porażkę w sezonie. Pierwsze zwycięstwo zapisali na swoim koncie siatkarze Cuprum Lubin. Pokonali oni nie byle kogo, bo GKS Katowice.

 

Największym zaskoczniem kolejki była porażka PGE Skry Bełchatów z Indykpolem AZS Olsztyn. Podopieczni trenera Roberto Piazzy od początku sezonu nie mogli znaleźć odpowiedniej formy, a starcie z ekipą z Olsztyna utwierdziło w przekonaniu, że przed bełchatowskim zespołem jeszcze dużo pracy.

 

Chemik Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:3

Lepa: 2:3
Mielewski: 1:3

 

Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa 3:0
Lepa: 2:3
Mielewski: 3:1

 

GKS Katowice - Cuprum Lubin 0:3
Lepa: 3:1
Mielewski: 3:0

 

Stocznia Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów 3:0
Lepa: 3:1
Mielewski: 3:1

 

MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 2:3
Lepa: 0:3
Mielewski: 0:3

 

PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 0:3
Lepa: 3:0
Mielewski: 3:0

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 3:0
Lepa: 3:0
Mielewski: 3:0

 

Lepa - Mielewski 1:1

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze