W Rzeszowie przelała się czara goryczy. Po serii czterech porażek pracę stracił Andrzej Kowal. Jego miejsce na stanowisku pierwszego szkoleniowca zajął Gheorge Cretu. Rumuński trener jest doskonale znany polskim kibicom z prowadzenia ekip AZS Olsztyn (2010-2011) i Cuprum Lubin (2014-2017). Czy zdoła on odmienić oblicze rzeszowskiego zespołu?

 

Dzieje się nie tylko na Podkarpaciu. PlusLiga dostarcza kibicom coraz więcej emocji, ale to jeszcze nie wszystko. Już w weekend rozpocznie się Liga Siatkówki Kobiet. Po meczu o Superpuchar Polski pań można wnioskować, że będzie to naprawdę ciekawy sezon. Grot Budowlani Łódź przegrywały w nim już 1:2, lecz ostatecznie pokonały Chemika Police po tie-breaku. Czy Chemik za kilka miesięcy będzie cieszył się z  szóstego z rzędu tytułu mistrza Polski?

 

Wszystkie bieżące tematy omówią Krzysztof Wanio i jego goście. Będą nimi brązowa medalistka mistrzostw Europy z 2009 roku Joanna Kaczor, dziennikarz Przeglądu Sportowego Kamil Drąg i trzykrotny wicemistrz Europy, komentator Polsatu Sport Wojciech Drzyzga.

 

Magazyn #7strefa od godziny 20:30 w Polsacie Sport.