Gwiazda PSG zatrzymana za jazdę pod wpływem

Piłka nożna
Gwiazda PSG zatrzymana za jazdę pod wpływem
fot. PAP

Marco Verratti został zatrzymany za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. - Paryska policja aresztowała włoskiego pomocnika w środę rano - informuję gazeta „L’Equipe”.

25-letni zawodnik został zatrzymany przez francuską drogówkę w godzinach porannych. Jak wykazało wstępne badanie alkomatem, Verratti dwukrotnie przekroczył dopuszczalny poziom alkoholu w wydychanym powietrzu (we Francji limit wynosi 0,5 promila). Francuski „L’Equipe” donosi, że po badaniu piłkarz został przewieziony do izby wytrzeźwień. Ponadto dostał tymczasowy zakaz prowadzenia pojazdów, wkrótce sprawa trafi również do sądu.

Informację o wybrykach piłkarza potwierdził jego klub. PSG opublikowało oświadczenie, w którym potępiło zachowanie Włocha oraz poinformowało o ukaraniu finansowo zawodnika. - W związku z zasadami panującymi w naszej drużynie, Marco Veratti został ukrany pozbawieniem swoich premii w obecnym miesiącu - oświadczył paryski zespół.

Reprezentant Włoch rozegrał w tym sezonie 10 meczów w zespole mistrza Francji notując jedną asystę. Piłkarz dołączył do PSG w 2012 roku.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze