Żaliński powalił zagrywką japońskiego libero! (WIDEO)

Siatkarze Cerrad Czarnych Radom dobrze rozpoczęli ligowe spotkanie w Zawierciu, a kluczem do sukcesu w pierwszym secie była dobra zagrywka. Już w jednej z pierwszych akcji meczu Wojciech Żaliński popisał się kapitalnym serwisem, którym ustrzelił japońskiego libero Aluron Virtu Warty Taichiro Kogę.

Sytuacja miała miejsce w pierwszym secie, przy stanie 2:1 dla gospodarzy. Przyjmujący ekipy z Radomia trafił wprost w libero zawiercian, który po tym ciosie upadł na parkiet. Z kolejną zagrywką  Żalińskiego Koga poradził sobie już dużo lepiej, ale tym razem Maksim Żygałow skończył akcję skutecznym atakiem.

Zagrywka była mocną bronią gości w pierwszym secie, który zakończył się zdecydowaną porażką gospodarzy (13:25).