Puncher Extra Time: Mańkowski gościem

Sporty walki
Puncher Extra Time: Mańkowski gościem
fot. Polsat Sport

Jak w każdy poniedziałek fanów sportów walki czeka spotkanie z naszymi ekspertami. W magazynie Puncher Extra Time przyjrzymy się nadchodzącym wydarzeniom. Nasi prowadzący Artur Łukaszewski i Łukasz Jurkowski porozmawiają z gośćmi o walce, która elektryzuje cały bokserski świat Usyk - Bellew oraz o zbliżającej się gali w Koninie. Ponadto nie zabraknie również tematów związanych z MMA. Puncher Extra Time w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W części poświęconej pięściarstwu będziemy gościć Kamila Gardzielika i Igora Jakubowskiego. Obaj wystąpią już w najbliższy piątek na gali w Koninie. Opowiedzą o przygotowaniach oraz oczekiwaniach przed swoimi pojedynkami. W studio pojawi się również nasz stały ekspert i komentator Janusz Pindera.

 

O gali Armia Fight Night gospodarze poniedziałkowego magazynu porozmawiają z ppor. Filipem Bątkowskim, szer. Sylwestrem Millerem oraz zawodnikiem MMA Tomaszem Jakubcem. Kolejna gala KSW 46 zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym w studiu pojawi się Borys Mańkowski, który po blisko rocznej przerwie zaprezentuje się 1 grudnia w Arenie Gliwice w klatce KSW. Mańkowski (19-7-1, 3 KO, 7 Sub) zmierzy się  z mistrzem największej brazylijskiej organizacji Jungle Fight, Bruce’em Souto (12-3, 3 KO, 3 Sub).

 

Transmisja magazynu Puncher Extra Time od godziny 22.00 na Polsatsport.pl w Polsacie Sport.

Prowadzący: Artur Łukaszewski oraz Łukasz Jurkowski

Goście: boks - Kamil Gardzielik, Igor Jakubowski i Janusz Pindera, MMA - Borys Mańkowski, ppor. Filip Bątkowski, szer. Sylwester Miller oraz Tomasz Jakubiec

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie