Stocznia Szczecin - Cerrad Czarni Radom. Transmisja na Polsatsport.pl!

Siatkówka
Stocznia Szczecin - Cerrad Czarni Radom. Transmisja na Polsatsport.pl!
fot. CyfraSport

W niedzielę dojdzie do pojedynku na górze tabeli PlusLigi. Stocznia Szczecin, co do której wymagania są w tym sezonie ogromne zmierzy się z rewelacją rozgrywek, Cerrad Czarnymi Radom. Transmisja spotkania na żywo od 17:30 tylko na Polsatsport.pl!

Nieoczekiwanie to Cerrad Czarni są wyżej w tabeli PlusLigi. Znakomita seria pozwoliła im zająć miejsce tuż za bezkonkurencyjną ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Podopieczni Roberta Prygla przegrali wprawdzie inauguracyjne spotkanie z Jastrzębskim Węglem, ale później odnieśli aż sześć zwycięstw z rzędu i zgarnęli komplet osiemnastu punktów. Dzięki tak okazałej serii niedzielni gości wyprzedzają Stocznię o sześć oczek.
 
– To naprawdę doświadczony zespół, który ma w swoich szeregach wielu znakomitych graczy. Dołączył do nich między innymi rosyjski atakujący Maksim Żygałow, który fantastycznie wkomponował się w drużynę. Jest też świetny rozgrywający oraz oczywiście doskonale nam znany libero, czyli Michał Ruciak, który spędził w Szczecinie ostatnie dwa lata. Radom gra bardzo równo i widać, że w tym zespole panuje bardzo dobra atmosfera. Musimy się dobrze przygotować do tego spotkania, bo z całą pewnością nie będzie łatwo o punkty – opowiada libero Stoczni, Adrian Mihułka.
 
Presja będzie oczywiście na Stoczni, która z wielkimi nazwiskami w składzie zaliczana jest do grona faworytów całych rozgrywek. Do tej konfrontacji drużyna z Pomorza Zachodniego przystąpi po zimnym prysznicu, jakiego doznała przed tygodniem w Zawierciu. Zespół Michała Mieszko Gogola wygrał wcześniej cztery spotkania z rzędu, ale w minioną niedzielę ta seria się skończyła. Aluron Virtu wygrał 3:0 i sprawił swoim kibicom bardzo miłą niespodziankę.
 
Czy zespół ze Szczecina wróci na zwycięską ścieżkę i przybliży się do sensacyjnego wicelidera?
 
Transmisja meczu Stocznia Szczecin - Cerrad Czarni Radom na żywo od godz. 17:30 tylko na Polsatsport.pl!
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze