LSK: KSZO Ostrowiec - BKS Profi Credit. Transmisja na Polsatsport.pl

Siatkówka
LSK: KSZO Ostrowiec - BKS Profi Credit. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. PAP

W poniedziałek wieczorem siatkarki KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zagrają z BKS-em Profi Credit Bielsko-Biała. Będzie to ostatni mecz 4. kolejki rozrywek Ligi Siatkówki Kobiet. Oba zespoły mają tyle samo punktów, a to zapowiada zacięty bój o zwycięstwo. Drużynę gości prowadzi Bartłomiej Piekarczyk, który w przeszłości pracował w KSZO. Kapitanem gospodyń jest z kolei Anna Miros, dawniej związana z BKS-em. Transmisja meczu tylko na Polsatsport.pl.

Na tym etapie rozgrywek KSZO i BKS mają taką samą liczbę punktów, jednak drużyna gości rozegrała jeden mecz mniej.

 

W poprzednim ligowym starciu zespół Frantiska Bockaya przegrał z Energą MKS Kalisz, ale zdobyła cenny punkt, ulegając dopiero po tie breaku. Z kolei BKS wygrał z Eneą PTPS Piła bez straty seta, jednak od tamtego spotkania minęło już 10 dni, bo później ekipa z Bielska-Białej pauzowała. 


Łącznie z meczami Młodej Ligi te zespoły grały ze sobą już 14 razy. Aż 12 z tych spotkań wygrał BKS. Biorąc pod uwagę tę statystykę należy uznać, że zdecydowanym faworytem jest ekipa Bartłomieja Piekarczyka, która najwyraźniej jest bardzo niewygodnym rywalem dla KSZO. Jednak w zespole gospodyń panuje duży optymizm, zawodniczki zapowiadają, że wykorzystają atut własnego boiska oraz własnej publiczności i w poniedziałek zgarną komplet punktów.     

 

Transmisja meczu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - BKS Profi Credit Bielsko-Biała od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze