Świat boksu żegna Gmitruka. "Ogromna strata"

Sporty walki

W nocy z poniedziałku na wtorek w wieku 67 lat zmarł jeden z najwybitniejszych polskich trenerów boksu w historii - Andrzej Gmitruk. Jego podopiecznymi w przeszłości byli m.in. Tomasza Adamka i Andrzeja Gołotę. Na tę chwilę, przyczyna śmierci nie jest ustalona. Legendarnego szkoleniowca za pośrednictwem Twittera pożegnało wielu pięściarzy oraz ludzi sportu.

"Dzisiejszego poranka tj. 20 listopada doszło do tragicznego zdarzenia w Hipolitowie. O godzinie 4.00 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru domu jednorodzinnego. W wyniku pożaru śmierć poniósł jeden z najlepszych trenerów kadry bokserskiej" - poinformowała na portalu społecznościowym Ochotnicza Straż Pożarna z pobliskiej Długiej Kościelnej. Obie miejscowości znajdują się w gminie Halinów koło Warszawy.

 

Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Mińsku Mazowieckim aspirant Marcin Zagórski przekazał: - Uległ spaleniu, nadpaleniu plastikowy stolik. Natomiast śledczy i technik, którzy byli na miejscu, na tę chwilę nie wskazali przyczyny zgonu. Jednak wstępnie możemy przekazać, że raczej nie ma ona związku z pożarem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze