KSW 46: Khalidov imponował na treningu medialnym! (WIDEO)

Sporty walki

Mamed Khalidov (34-5-2, 13 KO, 17 SUB) na kilka dni przed galą KSW 46 zaprezentował swoją wysoką formę podczas treningu medialnego. Olsztynianin oczywiście nie chciał pokazać swoich wszystkich niespodzianek przygotowanych dla Tomasza Narkuna (15-2, 3 KO, 12 SUB), ale momentami wyglądało to naprawdę imponująco!

Gala KSW 46 zbliża się wielkimi krokami. Zdecydowanie z największym zainteresowaniem kibice śledzą przygotowania Khalidova i Narkuna, którzy w Gliwicach wejdą do klatki po raz drugi. W pierwszej walce niespodziewanie lepszy okazał się mistrz kategorii półciężkiej.

 

Do rewanżowego starcia Khalidov przystępuje jednak niezwykle zmotywowany. Wysoką formę olsztynianin prezentował już na migawkach ze sparingów zaprezentowanych przez organizację KSW. W poniedziałek potwierdził ją podczas treningu medialnego przed gliwickim wydarzeniem.

 

Na początek Khalidov z pomocą Roberta Złotkowskiego zaprezentował próbkę umiejętności stójkowych. Następnie z posiadaczem czarnego pasa BJJ Ayubem Makajo przenieśli walkę do płaszczyzny parterowej. Nie zabrakło efektownych poddań i rzutów.

 

Zobaczcie, jak wyglądał trening medialny Khalidova w załączonym materiale wideo!

mt, Polsat sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze