PlusLiga: ONICO - ZAKSA. Transmisja w Polsacie Sport News

Siatkówka
PlusLiga: ONICO - ZAKSA. Transmisja w Polsacie Sport News
fot. Cyfrasport

W meczu kończącym 9. kolejkę spotkań PlusLigi, ONICO Warszawa zmierzy się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, która jako jedyna drużyna w rozgrywkach nie przegrała jeszcze meczu w tym sezonie. ONICO natomiast doznało trzech porażek. Transmisja meczu ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w Polsacie Sport News.

Na boisku pojawi się prawdopodobnie aż pięciu mistrzów świata: Bartosz Kwolek i Damian Wojtaszek w składzie gospodarzy oraz Aleksander Śliwka, Mateusz Bieniek i Paweł Zatorski w ekipie gości.

 

W poprzednim meczu PlusLigi, rozgrywanym awansem w ramach 14. kolejki, stołeczna ekipa pokonała na wyjeździe Cuprum Lubin 3:1, a najlepszym zawodnikiem meczu został Bartosz Kwolek. Mecz z Miedziowymi zakończył tournée warszawian, którzy w ostatnich tygodniach rozegrali pięć wyjazdowych meczów z rzędu.

 

Po ośmiu kolejkach PlusLigi ONICO z piętnastoma punktami na koncie plasuje się szóstym miejscu w tabeli. Z kolei ZAKSA, która ostatnio pokonała również Cuprum 3:0, jest liderem. Kędzierzynianie odnieśli do tej pory komplet zwycięstw, tracąc zaledwie jeden punkt w meczu z Asseco Resovią Rzeszów.

 

Starcie ONICO z ZAKSĄ cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów siatkówki. Wtorkowy mecz obejrzy komplet kibiców. Na trybunach hali COS Torwar zasiądzie więc ponad 4800 osób. – Powrót do hali Torwar będzie jeszcze milszy ze względu na komplet publiczności, który obejrzy mecz z ZAKSĄ. Cieszymy się, że już kolejny rok jest spore zainteresowanie naszymi meczami. Jesteśmy pod wrażeniem tym bardziej, że mecz odbędzie się w środku tygodnia, jednak nie przeszkodziło to w przyciągnięciu do hali tylu osób. Mamy nadzieję, że skutecznie odwdzięczymy się za to liczne wsparcie – powiedział Kwolek.

 

Transmisja meczu ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w Polsacie Sport News od godziny 19:00.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze