Touahri wróci do oktagonu po ponad rocznej przerwie. W październiku 2017 roku wystąpił na gali w Gdańsku, przegrywając na punkty z Warlleyem Alvesem. Miał jednak mało czasu na odpowiednie przygotowanie, więc fani czekali na to, jaką formę zaprezentuje w kolejnym starciu. Miało do niego dojść w maju na gali Liverpoolu. Do konfrontacji z Bradleyem Scottem jednak nie doszło z powodu kontuzji "Grizzly'ego".

 

W Adelajdzie polski reprezentant zmierzy się z doświadczonym Keitą Nakamurą. Japończyk to prawdziwy weteran światowej sceny MMA. Ma na koncie ponad 40 walk, ale ostatnio idzie mu w kratkę. Będzie to jego drugi występ w 2018 roku, w kwietniu tego roku przegrał na punkty z Tonym Martinem.

 

W walce wieczoru gali UFC Fight Night zmierzą się były mistrz Junior Dos Santos oraz wschodząca gwiazda kategorii ciężkiej Tai Tuivasa. W karcie walk znalazło się miejsce również dla legendarnych zawodników: Mark Hunta oraz Mauricio Ruy.

 

Transmisja gali UFC Fight Night: Dos Santos vs Tuivasa w nocy z soboty na niedzielę, 1/2 grudnia, od godziny 1:00 w Polsacie Sport.