Czarnecki o Stoczni: Sponsor-widmo nigdy się nie pojawił

Siatkówka

- Ktoś sugerował, że będzie wielka kasa, tymczasem nic z tego nie wynikło - rozpoczął dyskusję o Stoczni Szczecin Ryszard Czarnecki. Czy wiceprezes PZPS wie na temat katastrofy klubu coś więcej niż opinia publiczna? Temat ten został omówiony na nadzwyczajnym posiedzeniu zarządu.

- Mówił pan o potędze ligi i to jest niepodważalne. Sportowo PlusLiga jest w tym sezonie fantastyczna. Jednak wszyscy ostatnio żyją problemami i katastrofą Stoczni Szczecin. Co PZPS sądzi o całej tej sytuacji? O co tu w ogóle chodzi? - rozpoczął temat Jerzy Mielewski.
 
- Mieliśmy nadzwyczajne posiedzenie zarządu w ostatnią środę. Rzecz zupełnie niebywała, kompletny przykład braku profesjonalizmu. Sugerowanie siatkarzom, że w cieniu jest wielki sponsor i wkrótce się pojawi, okazało się nieprawdziwe. Wydawało się, że będzie to zespół nie tylko na miarę szpicy polskiej ligi, ale także będzie bił się o laury w Europie - skomentował wiceprezes PZPS.
 
- Mamy fajny produkt, którego nie trzeba się wstydzić w Europie. Zadbajmy o niego - dodał Łukasz Kadziewicz. - Ktoś kogoś zrobił w balona - zakończył dyskusję Mielewski.
 
Przypomnijmy, że wskutek problemów finansowych klub opuścili już między innymi Bartosz Kurek oraz Matej Kazijski.
 
Rozmowa o Stoczni w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze