Stojczew i Żygadło na meczu Asseco Resovii (WIDEO)

Siatkówka

Sytuacja w Stoczni Szczecin jest w ostatnich dniach tematem numer jeden w polskiej siatkówce. Z pogrążonym w kryzysie finansowym klubem rozstało się kilku zawodników oraz dyrektor sportowy Radostin Stojczew. Bułgar w towarzystwie rozgrywającego i kapitana Stoczni Łukasza Żygadły obejrzał półfinał klubowych mistrzostw świata Asseco Resovia – Cucine Lube Civitanova (1:3).

Decydujące mecze Klubowych Mistrzostw Świata ściągnęły do Częstochowy wiele znakomitych postaci polskiej i światowej siatkówki. Kamery Polsatu Sport dostrzegły na trybunach m.in. trenerów kilku klubów PlusLigi: Roberto Piazzę (PGE Skra Bełchatów), Andreę Gardiniego (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), czy Marka Lebedewa (Aluron Virtu Warta Zawiercie).

 

Na trybunach zasiedli wspólnie również Żygadło i Stojczew. Były już dyrektor sportowy Stoczni o zakończeniu współpracy z klubem poinformował w miniony piątek. Wśród potencjalnych przyszłych pracodawców Bułgara wymienia się m.in. Asseco Resovię.

 

Rozgrywający nie ogłosił jeszcze swego rozbratu z drużyną ze Szczecina. Decyzje kluczowe dla dalszych losów klubu zostaną podjęte prawdopodobnie w najbliższych dniach. Nie wiadomo, czy Stocznia rozegra kolejny mecz ligowy z Chemikiem Bydgoszcz, który zaplanowano na sobotę 8 grudnia.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie