UFC: Dodatkowe 100 tysięcy dolarów dla Hollowaya

Sporty walki

Mistrz wagi piórkowej wzbogacił się o dodatkowe 100 tysięcy dolarów. Organizacja UFC nagrodziła go bonusem za walkę wieczoru oraz występ wieczoru.

Max Holloway (20-3, 10 KO, 2 SUB) udowodnił, że jest najlepszym zawodnikiem wagi piórkowej. W cztery rund kompletnie rozbił niepokonanego dotąd Briana Ortegę (14-1-1NC, 3 KO, 7 SUB), nie dając przeciwnikowi skorzystać z jego najgroźniejszej broni, czyli parteru. W stójce była to praktycznie gra do jednej bramki, choć pretendent do samego końca nie chciał się poddać. Dopiero interwencja lekarza po czwartej rundzie spowodowała przerwanie tego nierównego starcia.


Dzięki takiemu występowi największa organizacja MMA na świecie nagrodziła Hollowaya podwójnym bonusem. Wraz z Ortegą zostali wyróżnieni walką wieczoru, a dodatkowo Hawajczyk zapracował na występ wieczoru. Łącznie daje to 100 tysięcy dolarów. Do tej pory Holloway miał na koncie sześć bonusów.

Ponadto, o 50 tysięcy dolarów wzbogacił się Thiago Santos (20-6, 14 KO, 1 SUB), który znokautował w drugiej rundzie Jimiego Manuwę (17-5, 15 KO, 1 SUB) . Dla Brazylijczyka to piąty bonus w karierze.

Bonusy po UFC 231:

Walka wieczoru: Max Holloway - Brian Ortega
Występ wieczoru: Max Holloway (vs Brian Ortega)
Występ wieczoru: Thiago Santos (vs Jimi Manuwa)

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze