Puncher Extra Time o Jędrzejczyk i Wojnie Domowej

Sporty walki
Puncher Extra Time o Jędrzejczyk i Wojnie Domowej
fot. Polsat

Porażka Joanny Jędrzejczyk na UFC 231, zbliżające się gale - Babilon MMA 6 i „Wojna Domowa”. Do tego także pięściarskie hity weekendu, to tematy kolejnego odcinka magazynu Puncher Extra Time. Transmisja w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl od godz. 20.30.

Tematem numer jeden magazynu będzie oczywiście ostatni pojedynek Joanny Jędrzejczyk (15-3, 4 KO, 1 SUB) na UFC 231. W nocy z soboty na niedzielę w Toronto Polka uległa, jednogłośną decyzją sędziów, reprezentującej Peru Valentinie Shevchenko (16-3, 4 KO, 7 SUB). Uczestnicy programu zastanowią się zapewne, jaka przyszłość czeka Polkę. 

 

Czy pozostanie w wadze muszej, czy może wróci do słomkowej. Czy ma jeszcze szanse na kolejne pojedynki mistrzowskie, jeśli tak, to kiedy?

 

- Czekam już na kolejną walkę. To był mój pierwszy start w wadze muszej po długiej przerwie i od razu z tak trudną rywalką, jak Valentina. Jestem zadowolona oraz dumna z siebie. W wadze muszej bije się mnóstwo innych dobrych zawodniczek , które czekają w kolejce, a ja też nie chcę szaleć – mówiła po walce Jędrzejczyk.

 

W programie będzie okazja do wysłuchania tego, co ma do powiedzenia na ten temat 48 godzin po walce. Chociażby, czy wciąż jest pewna, że chce zostać w kategorii muszej, zwłaszcza że szef UFC Dana White wydaje się mieć inne plany. W wywiadzie udzielonym telewizji FOX Sports przyznał, że chciałby powrotu Polki do kategorii słomkowej.

 

- To była walka dwóch najlepszych technicznie kobiet na świecie. Valentina zasłużyła na zwycięstwo. Lubię aktywnych mistrzów swoich dywizji. Chciałbym znowu oglądać Joannę w kategorii do 115 funtów – powiedział White.

 

 

Daniel Skibiński i Paweł Pawlak - to bohaterowie walki wieczoru gali Babilon MMA 6. W najbliższą sobotę w Raszynie stoczą pojedynek, którego stawką będzie pas w kategorii półśredniej. Czy w programie Puncher Extra Time dojdzie do telewizyjnego face to face. Czy gospodarz programu Łukasz "Juras" Jurkowski będzie musiał występować w roli rozjemcy? Warto to zobaczyć. 

 

W części poświęconej boksowi wśród gości pojawi się Kamil Młodziński (9-2-4, 5KO). To bohater zbliżającej się wielkimi krokami gali „Wojna Domowa”. W Radomiu zmierzy się on z Rafałem Grabowskim (3-0, 1KO). 

 

Gospodarze programu Artur Łukaszewski i Łukasz Jurkowski zapytają na pewno również Janusza Pinderę o wrażenia po sobotnich hitach bokserskich za Oceanem i w Anglii, czyli zwycięstwach Wasyla Łomaczenki i Kella Brooka. 

 

Magazyn Puncher Extra Time 10.12.2018, godz. 20.30. Transmisja Polsat Sport oraz Polsatsport.pl

 

Prowadzący: 

Artur Łukaszewski oraz Łukasz Jurkowski. 

 

Goście
MMA: Daniel Skibiński i Paweł Pawlak 
Boks: Janusz Pindera, Kamil Młodziński.

B, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze