Atakujący ONICO Warszawa trafił do Częstochowy

Siatkówka
Atakujący ONICO Warszawa trafił do Częstochowy
fot. PAP

Tauron AZS Częstochowa poinformował o podpisaniu umowy z Bruno Romanuttim, byłym atakującym ONICO Warszawa. Argentyński siatkarz miał nikłe szanse na grę w stołecznej drużynie po tym, jak do ONICO trafił Bartosz Kurek.

Po podpisaniu umowy z Kurkiem w składzie ONICO było aż czterech atakujących; obok MVP mistrzostw świata i Romanuttiego, jeszcze Kanadyjczyk Sharone Vernon-Evans oraz Rafael Rodrigues de Araujo z Brazylii.

 

Romanutti wybrał więc grający w 1. lidze Tauron AZS Częstochowa, w którym będzie miał więcej szans na zaprezentowanie swych umiejętności.

 

Częstochowski klub poinformował również, że funkcję dyrektora sportowego obejmie Grzegorz Szymański, były atakujący reprezentacji Polski, wicemistrz świata z 2006 roku.

 

"Dzisiaj do naszej drużyny dołączył Bruno Romanutti. Witamy także Grzegorza Szymańskiego w roli dyrektora sportowego! Bruno Romanutti w obecnym sezonie był atakującym ONICO Warszawa, w latach 2013-14 był zawodnikiem ówczesnego Effectora Kielce. Ma też na koncie występy w reprezentacji Argentyny." – przeczytaliśmy na profilu klubu na Facebooku.

 

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze