16-letni Polak zadebiutował w Manchesterze United w rozgrywkach Ligi Młodzieżowej UEFA

Reprezentant kadry młodzieżowej wszedł w 70. minucie meczu Ligi Młodzieżowej UEFA przeciwko Valencii. Jego drużyna wygrała 2:1.

Manchester United przed ostatnią serią gier miał zapewniony awans do kolejnej fazy, podczas gdy Valencia nie posiadała już szans na poprawienie swojej pozycji - z jednym punktem zajmowała ostatnie miejsce w tabeli grupy H.

Wynik został ustalony już do przerwy. Na gola Jordiego Escobara odpowiedzieli Nishan Burkart oraz Aidan Barlow. Manchester United prowadził 2:1 i nie do ostatniego gwizdka sędziego nie dał sobie wyrwać zwycięstwa.

Taka kolej rzeczy była szansą m.in. dla Łukasza Bejgera. Polak w 70. minucie zmienił George'a Tannera. To jego pierwszy występ dla "Czerwonych Diabłów".

Reprezentant Polski do lat 17 porozumiał się z Manchesterem United pod koniec lipca tego roku. W sierpniu otrzymał za to międzynardową zgodę od FIFA na występowanie w klubie z Anglii.