PlusLiga: Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W hitowym starciu jedenastej kolejki PlusLigi wicelider z Radomia zmierzy się z liderującą ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Czy podopieczni trenera Roberta Prygla staną się pierwszą drużyną, która pokona w tym sezonie wicemistrza Polski? Relacja na żywo i wynik meczu Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle na Polsatsport.pl.

Cerrad Czarni to rewelacja sezonu 2018/2019. Siatkarze Roberta Prygla przed rozpoczęciem rozgrywek nie byli stawiani w roli faworyta. Jak dotąd zdołali jednak wygrać siedem z dziesięciu spotkań i zajmują drugą pozycję w tabeli PlusLigi. W ostatnim meczu musieli jednak uznać wyższość mistrza Polski z Bełchatowa 1:3.

 

ZAKSA to niekwestionowany lider rozgrywek. Wicemistrzowie Polski nie przegrali jeszcze ani jednego meczu! Radomianie z pewnością zrobią wszystko, by przed własną publicznością pokonać sąsiada z tabeli i zmniejszyć dystans punktowy do pierwszego miejsca.

 

Bilans spotkań obu drużyn w rozgrywkach PlusLigi nie jest korzystny dla Czarnych. Ekipa z Mazowsza dziesięciokrotnie mierzyła się z ZAKSĄ. Nie zdołała jednak zapisać na swoim koncie choćby jednego zwycięstwa. We wszystkich tych starciach radomianie wygrali zaledwie sześć setów!

 

Ogromnym atutem gospodarzy będzie ich hala. Przedstawiciele wszystkich drużyn PlusLigi zgodnie twierdzą, że jest to niezwykle specyficzny obiekt. Czy to pomoże drużynie z Radomia w sprawieniu niespodzianki w postaci zwycięstwa nad ZAKSĄ?

 

Relacja na żywo i wynik meczu Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze