Warszawianie tego dnia zmierzą się przed własną publicznością z Indykpolem AZS Olsztyn. Magia Kurka i jego debiutu w barwach warszawskiej ekipy spowodowała, że hala Torwar zostanie wypełniona do ostatniego miejsca. Kibice czekający na występ atakującego naszej kadry nie zawiodą się, ponieważ sam zainteresowany pojawi się w wyjściowej szóstce. W poprzedniej kolejce MVP mistrzostw świata obserwował swoich kolegów z trybun, ale teraz już nic nie stanie na przeszkodzie, aby wybiegł na parkiet.

 

Przypomnijmy, że Kurek związał się z ONICO Warszawa po rozwiązaniu umowy ze Stocznią Szczecin, która wpadła w tarapaty finansowe. W jego ślady poszedł Nikołaj Penczew, który również wybrał grę w stolicy. Bułgarski przyjmujący zacznie jednak starcie z olsztynianami w kwadracie dla rezerwowych.

 

Faworytami sobotniej rywalizacji są niewątpliwie gospodarze, którzy plasują się na trzecim miejscu w tabeli, podczas gdy ekipa z Warmii i Mazur jest w drugiej połowie klasyfikacji. Wzmocnieni Kurkiem i Penczewem podopieczni Stephane'a Antigi powinni odnieść ósme ligowe zwycięstwo w tym sezonie.

 

Transmisja meczu ONICO Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn o godz. 20:30 w Polsacie Sport.