Kubiak: Boli mnie głowa przez PlusLigę

Siatkówka

- Martwi mnie sytuacja w polskiej lidze. To co dzieje się ze Stocznią i Jastrzębskim jest przykre - powiedział Michał Kubiak na łamach cyklu "Prawda Siatki" prowadzonego przez Jerzego Mielewskiego oraz Marcina Lepę.

Prowadzący "Prawdę Siatki" połączyli się z kapitanem reprezentacji Polski telefonicznie. Kubiak wypowiedział się na temat sytuacji Stoczni Szczecin oraz odejścia trenera Ferdinando De Giorgiego z drużyny Jastrzębskiego Węgla

- Nie jestem fanem decyzji De Giorgiego. Oczywiście, każdy ma prawo do własnych decyzji, ale nie podobało mi się jego zachowanie. Rozumiem, że chciał iść do lepszego klubu, ale ktoś zainwestował w jego wizję pieniędze - powiedział zawodnik Panasonic Panthers.

Kubiak przyznał, że sam znajdował się w podobnej sytuacji, ale nigdy nie odchodził przed końcem sezonu.

- Nie jestem odpowiednią osobą, żeby osądzać jego zachowanie, ale swoje zdanie mam. Mógł poczekać do końca sezonu i poprosić włodarzy o rozwiązanie umowy. Ja zawsze dogrywałem sezonu, nawet kiedy wiedziałem, że rozwiąże z klubem umowę. Nie robi się tak, zostawił Jastrzębie na lodzie - zakończył mistrz świata.

Fragment programu "Prawda Siatki" w załączonym materiale wideo.

Fragment pochodzi z cyklu "Prawda Siatki", którego oficjalny kanał Youtube znajdziecie pod tym LINKIEM.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie