Magazyn Energa Basket Ligi: Polpharma goni, "Gołąb" łowi punkty

Koszykówka

Arka pokonała Stal, Anwil bez problemu zdobył Dąbrowę Górniczą, a Polpharma zabiegała Trefla - na bohaterach tych spotkań skupiamy się w najnowszym magazynie ligowym. O boiskowej dojrzałości i klasie mistrzów Polski opowie Chase Simon, o szybkiej Polpharmie i swojej roli w drużynie mówić będzie Daniel Gołębiowski.

Gołębiowski to 20-letni łowca punktów, który dobrze czuje się w ofensywnej drużynie ze Starogardu, a jego rola rośnie. Skrzydłowy Polpharmy opowiedział nam nie tylko o stylu gry drużyny, ale także o swojej nieustępliwości, zadaniach w drużynie i ciekawej ksywie, którą przywiózł ze Szczecina.

 

Polpharma ma taki sam bilans jak Anwil (7-3), włocławianie wygrali właśnie piąty wyjazdowy mecz z rzędu. Simona, ich najlepszego strzelca, zapytaliśmy o porównania do Ivana Almeidy, wymagający system Igora Milicicia oraz to, jak zmienił się w porównaniu do poprzedniego pobytu we Włocławku.

 

Istotną część magazynu poświęcimy także świątecznemu hitowi - szlagierowe spotkanie Anwilu ze Stelmetem odbędzie się 26 grudnia w Hali Mistrzów.

 

Magazyn EBL we wtorek o godz. 23 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl.

Łukasz Cegliński, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie