Liga Mistrzyń: Fenerbahce - Chemik Police. Relacja i wynik na żywo

Przed zawodniczkami Chemika Police bardzo wymagające spotkanie. Podopieczne Marcello Abbondanzy w środę zagrają w Stambule z Fenerbahce w Lidze Mistrzyń. Relacja i wynik na żywo od 16:30 na Polsatsport.pl.

Mistrzynie Polski po raz piąty z rzędu biorą udział w najbardziej elitarnych rozgrywkach Europy, ale tegorocznego startu do udanych nie zaliczą. Przegrały w 1. kolejce z CSM Bukareszt 1:3, chociaż były faworytkami. Tak słabo wystartowały tylko raz w tych rozgrywkach. W 2016 r. przegrały też u siebie z Lju Jo Nordmeccanica Modena 1:3. Trzy pozostałe edycje Chemik rozpoczynał od zwycięstw 3:0.

Fenerbahce potknęło się w ostatnim meczu ligowym. Po serii zwycięstw bez straty seta, podopieczne Terzica przegrały u siebie z ligowym średniakiem Nilifer Belediye Bursa 2:3. Turczynki w 1. kolejce Ligi Mistrzyń dość niespodziewanie zdobyły komplet punktów w Moskwie, ogrywając Dynamo 3:1. W decydującym secie zmiażdżyły Rosjanki 25:11.

- Będziemy chciały powalczyć w Stambule. Musimy jednak zagrać dużo lepiej niż w lidze, bo błędy jakie się nam przydarzyły choćby w ostatnim spotkaniu z #Volley Wrocław, w Turcji nie zostaną wybaczone. Wierzę, że może nam się uda stamtąd wywieźć punkt, a nawet wygrać – powiedziała rozgrywająca chemiczek Marlena Pleśnierowicz.

Relacja i wynik na żywo od 16:30 na Polsatsport.pl.