Wojna Domowa: Borek publikuje listę sędziów przed galą!

Sporty walki
Wojna Domowa: Borek publikuje listę sędziów przed galą!
fot. Cyfrasport

Projekty MB Promotions cieszą się wielkim poparciem fanów pięściarstwa. Organizator Mateusz Borek po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Tym razem, chyba po raz pierwszy w historii, poznaliśmy listę sędziów, którzy będą odpowiadać za przebieg i ewentualne rozstrzygnięcia kolejnych pojedynków "Wojny Domowej".

Podczas sobotniej gali MB Boxing Night: "Wojna Domowa" kibice pięściarstwa zobaczą siedem pojedynków, a w żadnym z nich nie sposób wskazać zdecydowanego faworyta. W walce wieczoru na szczycie kategorii półciężkiej w naszym kraju zmierzą się Robert Parzęczewski oraz Dariusz Sęk. Nie zabraknie występów polskich prospektów - Adama Balskiego oraz Łukasza Wierzbickiego, a przed własną publicznością o zwycięstwa powalczą Michał Żeromiński i Rafał Grabowski.

 

Wielokrotnie w polskim pięściarstwie dochodziło do kontrowersyjnych rozstrzygnięć i decyzji sędziowskich. Tym razem organizator gali już przed wydarzeniem postanowił udostępnić listę sędziów, którzy będą oceniać poszczególne pojedynki podczas gali "Wojna Domowa".

 

- Gramy w otwarte karty, nie mamy nic do ukrycia i wierzymy, że sędziowie staną na wysokości zadania. Wiemy, że sędziowie wypełnią swoje zadania należycie. Co jednak najważniejsze, kibice zasługują na odpowiedni szacunek i chcemy, aby z wielką wiarą i dużym spokojem oglądali pojedynki w radomskim ringu - komentuje decyzję o publikacji listy sędziów Borek.

 

Transmisja gali MB Boxing Night: "Wojna Domową" w sobotę 22 grudnia od godziny 17:45 w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight oraz od godziny 20:00 w Super Polsacie!

 

Lista sędziów na sobotnią galę MB Boxing Night: "Wojna Domowa":

 

6. walka: Parzęczewski - Sęk
Ring: Jankowiak
Punkty: Kardyni, Moszumański, Małek
Czas: Pisula


5. walka: Balski - Radchenko
Ring: Jankowiak
Punkty: Kardyni, Moszumański, Brózio
Czas: Pisula


4. walka: Żeromiński - Vovk
Ring: Małek
Punkty: Brózio, Moszumański, Kardyni
Czas: Pisula


3. walka: Wierzbicki - Kiduku
Ring: Jankowiak
Punkty: Brózio, Kardyni, Moszumański
Czas: Pisula


2. walka: Chudecki - Wrzesiński
Ring: Małek
Punkty: Jankowiak, Brózio, Kardyni
Czas: Pisula


1. walka: Grabowski - Młodziński
Ring: Jankowiak
Punkty: Małek, Moszumański, Brózio
Czas: Pisula

 

Transmisja gali MB Boxing Night: "Wojna Domową" w sobotę 22 grudnia od godziny 17:45 w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight oraz od godziny 20:00 w Super Polsacie!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie