PGE Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PGE Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz. Transmisja w Polsacie Sport
fot. CyfraSport

PGE Skra Bełchatów po dwóch porażkach chce odbić się do góry w tabeli Plusligi. 28 grudnia bełchatowianie podejmą we własnej hali Chemika Bydgoszcz. Transmisja spotkania PGE Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz w Polsacie Sport.

Siatkarze PGE Skry drugiego dnia świąt wrócili do treningów. Po meczu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle zawodnicy otrzymali od sztabu szkoleniowego trzy dni wolnego. Mogli więc spędzić wigilię i pierwszy dzień Bożego Narodzenia ze swoimi rodzinami. Nie mogli pozwolić sobie jednak na dużo, bowiem już 26 grudnia spotkali się na pierwszym treningu przygotowującym do piątkowego meczu z Chemikiem Bydgoszcz. - Mamy nad czym pracować i musimy trenować - mówi Jakub Kochanowski.

 

Środkowy PGE Skry ma zapewne na myśli dwie ostatnie porażki bełchatowian - z GKS-em Katowice i ZAKSĄ. Sprawiły one, że strata do lidera z Kędzierzyna-Koźla wynosi już na półmetku rozgrywek 20 punktów.

 

Zaraz po Świętach do Bełchatowa przyjeżdża ekipa Jakuba Bednaruka - Chemik Bydgoszcz. W dwunastu kolejkach bydgoszczanie wygrali pięć razy, siedmiokrotnie przegrali i z piętnastoma punktami zajmują ósmą lokatę w tabeli - trzy oczka za piątkowym rywalem. Ewentualna, niespodziewana wygrana za trzy punkty ze Skrą, pozwoli Chemikowi zrównać się w tabeli z dzisiejszym rywalem.

 

Transmisja spotkania PGE Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz w piątek 28 grudnia od 17:30 w Polsacie Sport.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze